Delenummer 13.0460-7048.2
Produsent ATE 
EAN numrene 4006633114356
Garanti 24 måneder
kr 307inkl.MVA
kr 245,60ekskl.MVA
Vekt 1,24
Bredde 8,0
Høyde 11,5
Lengde 8,0
Tykkelse 15,8 mm
Slitasje varselkontakt klargjort for slitasjeindikator
Slitasje varselkontakt ekskl. slitasjevarselkontakt
Bremsesystem Delco
Kontrolltegn E1 90 R-01568/448
Kontrolltegn E1 90R-01973/636
MAPP-kode finnes
Varenummer på anbefalt tilbehør 13.0460-0127.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 13.0460-0205.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0701.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0702.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0704.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0712.2
Kontroller mål