Delenummer 13.0460-7183.2
Produsent ATE 
EAN numrene 4006633118019
Garanti 24 måneder
kr 1 449inkl.MVA
kr 1 159,20ekskl.MVA
Vekt 3,184940
Bredde 15,3
Høyde 19,7
Lengde 12,5
Tykkelse 20,5 mm
Slitasje varselkontakt klargjort for slitasjeindikator
Slitasje varselkontakt ekskl. slitasjevarselkontakt
Bremsesystem ATE
Kontrolltegn E1 90R-01517/657
MAPP-kode finnes
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0106.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0107.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0232.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0233.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0234.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0418.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0419.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0425.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0955.2
Kontroller mål