Delenummer 13.0460-7216.2
Produsent ATE 
EAN numrene 4006633275712
Garanti 24 måneder
kr 921inkl.MVA
kr 736,80ekskl.MVA
Vekt 2,187640 kg
Bredde 10,5
Høyde 18,0
Lengde 9,0
Bredde 1 155,1 mm
Høyde 1 63,5 mm
Bredde 2 154,6 mm
Høyde 2 63,5 mm
Tykkelse 20,3 mm
Slitasje varselkontakt klargjort for slitasjeindikator
Slitasje varselkontakt ekskl. slitasjevarselkontakt
Bremsesystem ATE
Kontrolltegn E1 90R-02A0335/0227
MAPP-kode finnes
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0263.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0297.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0264.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0266.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0267.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0283.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0284.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0287.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0288.2
Varenummer på anbefalt tilbehør 24.8190-0295.2
Kontroller mål

OEM numrene Orginal Utstyr Produsent