Delenummer 156091
Produsent MOBIL 
Produktlinje MOBIL ATF MULTI-VEHICLE
EAN numrene 5407005862643
Garanti 24 måneder
kr 607inkl.MVA
kr 485,60ekskl.MVA
1 l = kr 151,75inkl.MVA
Vekt 14,69 kg
Innhold 4 l
Tank design Kanne
Viskositetsklasse SAE 5W-30
Spesifikasjon Jaso 1-A LV
Produsentfrigivning DEXRON-VI .
Innpakningslengde 19,7 cm
Innpakningsbredde 13,8 cm
Innpakningshøyde 26 cm
Produsentanbefaling olje Renault Matic D2
Produsentanbefaling olje 97325
Produsentanbefaling olje 97335
Produsentanbefaling olje 97340
Produsentanbefaling olje 99991754700A2
Produsentanbefaling olje Acura ATF-Z1
Produsentanbefaling olje Allison C-4
Produsentanbefaling olje AMC ATF+3
Produsentanbefaling olje Audi 5 HP LT71141
Produsentanbefaling olje AUDI G-055-025-A2
Produsentanbefaling olje Audi G 052 025-A2
Produsentanbefaling olje Audi G 052 162
Produsentanbefaling olje Audi G 053 025-A2
Produsentanbefaling olje Audi G 055 025 A2
Produsentanbefaling olje AW-1
Produsentanbefaling olje BMW 7045E
Produsentanbefaling olje BMW ETL-8072B
Produsentanbefaling olje BMW JWS 3309 (T-IV)
Produsentanbefaling olje BMW LA2634
Produsentanbefaling olje BMW LT71141
Produsentanbefaling olje BMW ZF 5HP18FL,24,30
Produsentanbefaling olje Caterpillar TO-2
Produsentanbefaling olje Chrysler +3 MS7176E
Produsentanbefaling olje Chrysler 05127382AA
Produsentanbefaling olje Chrysler AS 68 RC
Produsentanbefaling olje Chrysler ATF+
Produsentanbefaling olje Chrysler ATF+2
Produsentanbefaling olje Citreon Z 000169756
Produsentanbefaling olje Citroen (PSA) AL4
Produsentanbefaling olje DEXRON II .
Produsentanbefaling olje DEXRON IID .
Produsentanbefaling olje DEXRON IIE .
Produsentanbefaling olje DEXRON IIIG .
Produsentanbefaling olje DEXRON IIIH .
Produsentanbefaling olje Dodge 05127382AA
Produsentanbefaling olje Dodge AS 68 RC
Produsentanbefaling olje ESP-M2C138CJ
Produsentanbefaling olje ESP-M2C166-H
Produsentanbefaling olje FIAT T-IV type
Produsentanbefaling olje Ford FNR5
Produsentanbefaling olje Ford XL-12 fluid
Produsentanbefaling olje Ford XT-2-QDX (M)
Produsentanbefaling olje Ford XT-2-QSM (Syn)
Produsentanbefaling olje G-055-025-A2
Produsentanbefaling olje Honda ATF-Z1
Produsentanbefaling olje Honda DW-1
Produsentanbefaling olje Hyundai 040000C90SG
Produsentanbefaling olje Hyundai Dex-II/SP-II
Produsentanbefaling olje Hyundai JWS 3314
Produsentanbefaling olje Hyundai SP-4
Produsentanbefaling olje Hyundai SP-IV M
Produsentanbefaling olje Hyundai/Kia SP-III
Produsentanbefaling olje Hyundai/Kia SP-IV-RR
Produsentanbefaling olje I-286-S
Produsentanbefaling olje ISUZU 08200-9001
Produsentanbefaling olje ISUZU BESCO ATF-II
Produsentanbefaling olje ISUZU BESCO ATF-III
Produsentanbefaling olje ISUZU BESCO ATF SP
Produsentanbefaling olje ISUZU PSF
Produsentanbefaling olje ISUZU SCS Fluid
Produsentanbefaling olje Jaguar ATF 3403 M115
Produsentanbefaling olje Jaguar ATF LT71141
Produsentanbefaling olje Jaguar JLM20238
Produsentanbefaling olje Jaguar JLM20292
Produsentanbefaling olje Jaguar K17
Produsentanbefaling olje Jaso 1-A
Produsentanbefaling olje Jaso 1-A LV
Produsentanbefaling olje Jaso 2-A
Produsentanbefaling olje Jeep 05127382AA
Produsentanbefaling olje JEEP ATF+3
Produsentanbefaling olje JWS 3309
Produsentanbefaling olje Kia 040000C90SG
Produsentanbefaling olje Kia ATF Red 1
Produsentanbefaling olje Kia Dex-II/SP-II
Produsentanbefaling olje Kia JWS 3314
Produsentanbefaling olje Kia SP-4 04500-00115
Produsentanbefaling olje Kia SP-IV M
Produsentanbefaling olje Lexus JWS 3309
Produsentanbefaling olje M2950-S
Produsentanbefaling olje MAZDA ATF 3317
Produsentanbefaling olje Mazda ATF D-II
Produsentanbefaling olje Mazda ATF FZ/F-1
Produsentanbefaling olje Mazda ATF M-III
Produsentanbefaling olje Mazda ATF M-V
Produsentanbefaling olje Mazda ATF S-1/N-1
Produsentanbefaling olje MERCON .
Produsentanbefaling olje MINI COOPER T-IV
Produsentanbefaling olje Mitsubishi Dia AW
Produsentanbefaling olje Mitsubishi Dia J2/3
Produsentanbefaling olje Mitsubishi Dia SK
Produsentanbefaling olje Mitsubishi Dia SP-II
Produsentanbefaling olje Mitsubishi Dia SPIII
Produsentanbefaling olje MS 7176-E
Produsentanbefaling olje Nissan Matic Fluid C
Produsentanbefaling olje Nissan Matic Fluid D
Produsentanbefaling olje Nissan Matic Fluid J
Produsentanbefaling olje Nissan Matic Fluid K
Produsentanbefaling olje Nissan Matic Fluid S
Produsentanbefaling olje Peugeot (PSA) AL4
Produsentanbefaling olje Peugeot Z 000169756
Produsentanbefaling olje Peugeot ZF 4HP20
Produsentanbefaling olje Porsche
Produsentanbefaling olje Porsche 00004320509
Produsentanbefaling olje Porsche 00004320528
Produsentanbefaling olje Porsche ATF3403-M115
Produsentanbefaling olje Porsche LT71141
Produsentanbefaling olje Porsche T-IV JWS3309
Produsentanbefaling olje Porsche Z 000169756
Produsentanbefaling olje Porsche ZF 5HP19FL
Produsentanbefaling olje Porsche ZF 5HP20
Produsentanbefaling olje RenaultSamsung ATF-D
Produsentanbefaling olje Saab T-IV (JWS 3309)
Produsentanbefaling olje Saturn GM9986195
Produsentanbefaling olje Subaru ATF 5AT
Produsentanbefaling olje Subaru ATF, ATF HP
Produsentanbefaling olje Subaru Dexron®-II
Produsentanbefaling olje Subaru K0140Y0700
Produsentanbefaling olje Suzuki AT OIL 5D06
Produsentanbefaling olje Suzuki ATF 2326
Produsentanbefaling olje Suzuki ATF 2384K
Produsentanbefaling olje Suzuki ATF 3314
Produsentanbefaling olje Suzuki ATF 3317
Produsentanbefaling olje Suzuki ATF AW-1
Produsentanbefaling olje Suzuki JWS 3309
Produsentanbefaling olje TE-ML 05L
Produsentanbefaling olje TE-ML 09
Produsentanbefaling olje TE-ML 11B
Produsentanbefaling olje TE-ML 21L
Produsentanbefaling olje Toyota ATF D-II
Produsentanbefaling olje Toyota ATF D-III
Produsentanbefaling olje Toyota ATF T-III
Produsentanbefaling olje Toyota ATF T-IV
Produsentanbefaling olje Toyota ATF WS
Produsentanbefaling olje Type A suffix A
Produsentanbefaling olje Volvo PN 1161521
Produsentanbefaling olje Volvo PN 1161540
Produsentanbefaling olje Volvo PN 1161621
Produsentanbefaling olje Volvo PN 1161640
Produsentanbefaling olje Volvo PN 31256675
Produsentanbefaling olje Volvo PN 31256774
Produsentanbefaling olje VW 5HP
Produsentanbefaling olje VW G-055-025-A2
Produsentanbefaling olje VW G 052 162
Produsentanbefaling olje WSS-M2C 922-A1
Produsentanbefaling olje WSS-M2C924-A
Produsentanbefaling olje ZF 5 HP 24A
Produsentanbefaling olje ZF all 3&4 speed
Tolltariffnummer 27 101 983